106 rezultate

Terenuri în Timisoara

TEREN 665 MP ZONA METRO II

76,475 € (negociabil)

Teren de 665 mp de vânzare
Torontalului, Timisoara
665 mp

TEREN 843 MP ZONA DOROBANTILOR CU UTILIZARI MULTIPLE

270,000 € (negociabil)

Teren de 843 mp de vânzare
Dorobantilor, Timisoara
843 mp

Teren - Destinatia servicii S+P+3E+ER

794,840 € + 21% TVA

Teren de 2,564 mp de vânzare
Aradului, Timisoara
2,564 mp

PUZ locuinte colective -zona Torontalului

1,250,000 € + 21% TVA

Teren de 26,800 mp de vânzare
Mehala, Timisoara
26,800 mp

TEREN INDUSTRIAL/COMERCIAL ZONA AEROPORT

1,139,498 € (negociabil) + 21% TVA

Teren de 18,379 mp de vânzare
Aeroport, Timisoara
18,379 mp

TEREN INDUSTRIAL / COMERCIAL-zona aeroport

1,501,044 € (negociabil) + 21% TVA

Teren de 11,636 mp de vânzare
Lugojului, Timisoara
11,636 mp

Teren Industrial cu PUZ zona Mahle

2,686,200 €

Teren de 48,840 mp de vânzare
Aradului, Timisoara
48,840 mp

TEREN INDUSTRIAL/COMERCIAL ZONA AEROPORT

1,045,000 €

Teren de 19,000 mp de vânzare
Aeroport, Timisoara
19,000 mp

TEREN COMERCIAL DE INCHIRIAT CALEA TORONTALULUI

1,830 € (negociabil)

Teren de 1,830 mp de închiriat
Torontalului, Timisoara
1,830 mp

Teren servicii / activati economice

672,200 €

Teren de 6,722 mp de vânzare
Torontalului, Timisoara
6,722 mp

TEREN INDUSTRIAL ZONA CALEA SAGULUI

2,892,000 €

Teren de 48,200 mp de vânzare
Sagului, Timisoara
48,200 mp

Teren intravilan zona Calea Aradului

1,331,200 €

Teren de 3,328 mp de vânzare
Aradului, Timisoara
3,328 mp

Teren comercial Zona Torontalului

3,097,500 €

Teren de 88,500 mp de vânzare
Torontalului, Timisoara
88,500 mp

TEREN INDUSTRIAL CU PUZ ZONA FREIDORF

1,400,000 €

Teren de 35,000 mp de vânzare
Freidorf, Timisoara
35,000 mp

TEREN INDUSTRIAL/COMERCIAL ZONA AEROPORT

1,100,000 € + 21% TVA

Teren de 22,000 mp de vânzare
Aeroport, Timisoara
22,000 mp

Sodolescu Imobiliare, Agenție imobiliară Timisoara, va ofera 1164 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de închiriat Timisoara, case vile de vânzare Timisoara, apartamente de vânzare Timisoara, terenuri de vânzare Timisoara sau case vile de vânzare Dumbravita.