340 rezultate, pagina 23 / 23

Oferte imobiliare ale agentului Valentin SODOLESCU

Spațiu birouri 282mp -Ultracentral- 3000 euro/luna+TVA

2,400 € + 21% TVA

Spațiu de birouri de închiriat
Ultracentral, Timisoara
282 mp
1927

Spatiu de birou -zona strada Cluj

300 €

Spațiu de birouri de închiriat
Olimpia-Stadion, Timisoara
60 mp
2008

Spatiu Comercial zona Garii

3,894 €

Spațiu comercial de închiriat
Garii, Timisoara
177 mp
1980

Apartament pretabil birou - Piata Victoriei

1,500 € + 21% TVA

Spațiu de birouri de închiriat
Ultracentral, Timisoara
187 mp
1900

Birouri în vila - zona Balcescu

1,100 € + 21% TVA

Spațiu de birouri de închiriat
Balcescu, Timisoara
124 mp
1950

Spatiu de birouri 545 mp - zona Republicii

2,800 €

Spațiu de birouri de închiriat
Ultracentral, Timisoara
545 mp
1978

Spațiu de birouri de la 200 - 600mp

2,200 € + 21% TVA

Spațiu de birouri de închiriat
Central, Timisoara
200 mp
2008

Spatiu Comercial zona Ultracentrala

3,250 € + 21% TVA

Spațiu comercial de închiriat
Ultracentral, Timisoara
130 mp
1969

Casă / Vilă de inchiriat Dumbravita

1,500 €

Casă / Vilă cu 4 camere de închiriat
Nord, Timisoara
155 mp
2018

Spatiu de birou zona Unirii

650 €

Apartament cu 4 camere de închiriat
P-ta Unirii, Timisoara
120 mp
1940

Spatiu pentru birou 258mp - Piata 700

3,870 € + 21% TVA

Spațiu de birouri de închiriat
Central, Timisoara
258 mp
2010

Spatios si calitativ in Braytim

700 €

Apartament cu 3 camere de închiriat
Braytim, Timisoara
80 mp
2015

Poziție de top în Dumbravita

3,500 €

Casă / Vilă cu 6 camere de închiriat
Dumbravita
268 mp
2010

Teren de vânzare - 1900 mp Dumbravita

350,000 €

1,800 €

Teren de 1,900 mp de vânzare
Dumbravita
1,900 mp

Apartament 1 camera a în Giroc

300 €

Apartament cu 1 camere de închiriat
Giroc
35 mp
2022

Sodolescu Imobiliare, Agenție imobiliară Timisoara, va ofera 1163 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de închiriat Timisoara, apartamente de vânzare Timisoara, case vile de vânzare Timisoara, terenuri de vânzare Timisoara sau case vile de vânzare Dumbravita.